0 Comments

Kosmetyki naturalne to świetna alternatywa dla tradycyjnych kosmetyków drogeryjnych, które zawierają w swoim składzie wiele chemicznych substancji. Aplikowanie tego typu składników na swoją skórę może w przyszłości spowodować szybsze starzenie się skóry. SLS, SLES, parabeny, ftalany i podobne substancje – tego w składzie nie zawierają kosmetyki naturalne. BIO kosmetyki Akuna to gwarancja 100% naturalnego składu, bez śladu chemii, która znajduje się w zwykłych kosmetykach.

Kosmetyki Akuna są idealne dla całej rodziny. Posiadają wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia, wykazujące pielęgnacyjne oraz lecznicze właściwości. Gama BIO produktów obejmuje produkty do włosów, ciała, higieny jamy ustnej oraz męskiej pielęgnacji. Kosmetyki wyprodukowane zostały wyłącznie z surowców bezpiecznych dla zdrowia nawet najmłodszych członków rodziny. Nie ma w nich grama sztucznych konserwantów czy też drażniących substancji zapachowych. BIO kosmetyki Akuna zostały także wyprodukowane za pomocą metod przyjaznych dla naszego środowiska. Użyte do produkcji surowce pochodzą z naturalnych i odnawialnych źródeł.

Kosmetyki naturalne Akuna to gwarancja doskonałego nawilżenia i odżywienia skóry oraz zdrowo wyglądających i silnych włosów. Dzięki nim możliwa jest bezpieczna i skuteczna pielęgnacja, prawidłowa ochrona zębów i dziąseł, jak również zapobieganie infekcjom czy stanom zapalnym. Kosmetyki naturalne przywracają biochemiczną równowagę komórkową, którą mogą zaburzać popularne kosmetyki drogeryjne.

Tagi: , ,

Dodaj komentarz