0 Comments

Nawet największe oczy muszą mieć odpowiednią oprawę. Zdrowe, długie i gęste rzęsy to marzenie chyba wszystkich kobiet. Niestety, natura nierzadko płata nam prawdziwe figle. Wiele przedstawicielek płci pięknej narzeka, że ich rzęsy są krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście obecnie w sklepach kosmetycznych oraz aptekach znaleźć można specjalistyczne produkty , które sprawią, że kondycja rzęs szybko ulegnie poprawie. Odpowiednio dobrane serum sprawi, że rzęsy będą wreszcie długie, gęste i przestaną wypadać. Jakie składniki są najczęściej stosowane w dobrych serach do rzęs? Jak należy stosować takie kosmetyki?

Składniki, które cieszą się największą popularnością
To, jakie składniki znajdą się w serum do rzęs zależne jest oczywiście od producenta. Wymienić można jednak te, które wykorzystywane są na ogół. Jest to między innymi bimatoprost. Jest to substancja bardzo silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum rewelacyjnie wydłuża rzęsy, a na efekty naprawdę nie trzeba długo czekać. Podkreślić trzeba, że substancja jest bezpieczna i jej stosowanie nie jest związane z żadnym ryzykiem.

Naprawdę często serum do rzęs zawiera też prowitaminę B5 oraz witaminę E. Są to składniki , które wnikają głęboko w strukturę rzęs, a {w efekcie|w konsekwencji{ poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się zdecydowanie mocniejsze, lśniące, mniej łamliwe. Substancją, po którą także niezwykle często sięgają producenci kosmetyków tego rodzaju jest kwas hialuronowy. Solidnie nawilża on rzęsy, sprawia też, że ich powierzchnia zostaje wygładzona.

Wysokiej jakości serum do rzęs to również alantoiną. Sprawia ona, że nie należy obawiać się podrażnień i zaczerwienia niezwykle delikatnej okolicy oczu. Serum do rzęs – z uwagi na miejsce, w które się je nakłada – musi być skuteczne, ale także musi być delikatne. Właśnie dlatego wielu producentów stawia na roślinne ekstrakty. Do tych stosowanych najczęściej zalicza się ten z tataraku , który wykazuje działanie przeciwzapalne, a także z nagietka o działaniu regeneracyjnym. Doskonale sprawdza się również ekstrakt z lnu , który chroni przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które również stosowane są w przypadku tego typu kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu oraz palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych chętnie używanych w produkcji serum do rzęs stosowane są również nanopetydy i molekuły aminokwasów. To substancje , które wzmacniają działanie wydłużające rzęsy. Sprawiają, że rzęsy naprawdę bardzo szybko stają również wyraźnie grubsze.

Kiedy serum da oczekiwane efekty?
Sięgając po serum do rzęs, trzeba wiedzieć, że pierwsze efekty będą wyraźnie widoczne po około miesiącu. Na oczekiwany efekt należy jednak poczekać o wiele dłużej, bo nawet sześć miesięcy. Jeżeli jednak postawiłyśmy na naprawdę dobre serum, opłaca się czekać. Rzęsy będą bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko będzie miało niesamowitą oprawę.

Gdzie kupimy serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez trudu znaleźć można aktualnie w każdym sklepie kosmetycznym https://www.przedluzanierzes.net.pl/ . Także niektóre apteki oferują wysokiej jakości kosmetyki odpowiednio pielęgnujące rzęsy.

W każdym sklepie z kosmetykami znaleźć można obecnie ogromny wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który powinna pokochać każda kobieta. Odpowiedni skład i regularne stosowanie sprawią, że każda przedstawicielka płci pięknej będzie mogła pochwalić się pięknymi, zdrowymi rzęsami, które nie będą się łamały. Z całą pewnością dobre serum do rzęs to kosmetyk, po który warto sięgać nawet wówczas, gdy nasze rzęsy są nawet dobrej formie. To kosmetyk , który trzeba pokochać.

Dodaj komentarz