0 Comments

Jak działają spalacze tłuszczu?
Spalacze tłuszczu to środki, których rolą jest podkręcenie tempa spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Dostępne obecnie spalacze tłuszczu charakteryzują się dwukierunkowym działaniem. Dzięki nim nasz organizm produkuje zdecydowanie większe ilości ciepła. Dodatkowo poprawiają wydolność organizmu co sprawia, że możliwy jest dłuższy i bardziej intensywny wysiłek fizyczny. Sięgając po spalacze tłuszczu, należy jednak pamiętać, że nigdy nie zastąpią treningu oraz bilansowanej diety. W przeciwnym razie oczekiwać zadowalających efektów.

Spalacze tłuszczu: co producenci do nich dodają .

Oferowane teraz na rynku spalacze tłuszczu to wysokiej jakości suplementy diety, które charakteryzują się zawartością substancji o naprawdę silnym działaniu. To właśnie ich dodatek sprawia, że osoby stosujące spalacze tłuszczu osiągają wymarzone efekty https://www.steroid.pl/. Do najczęściej wykorzystywanych substancji zalicza się:
-kofeinę;
-L-karnitynę;
-zieloną herbatę;
-kapsaicynę;
-zieloną kawę;
-johimbinę.

Kofeina to nie tylko kawa
Kofeina to chyba wszystkim znana substancja, która wykazuje działanie stymulujące organizm. Jej picie sprawia, że znika zmęczenie. Dla osób walczących o perfekcyjną sylwetkę kofeina ma bardzo duże znaczenie. Sprawia bowiem, że tempo przemian metabolicznych zostaje znacząco zwiększone. Kofeina sprawia, że nasze ciało zużywa znacznie więcej energii. To właśnie dlatego po kofeinę sięgają powszechnie producenci omawianych suplementów diety.

L-karnityna
Jest to substancja, która w spalaczach tłuszczu sprawdza się doskonale . Sprawia ona, że nasz organizm o wiele bardziej skutecznie radzi sobie z kwasami tłuszczowymi. Dzięki niej dochodzi do rozpadu kwasów tłuszczowych z których zbudowana jest nasza tkanka tłuszczowa.

Zielona herbata nie tylko do picia
Zielona herbata jest bardzo silnie działającym antyoksydantem, który bardzo dobrze sprawdza się także w spalaczach tłuszczu. Dodatek zielonej herbaty to sposób na to, aby termogeneza została jeszcze bardziej przyspieszona. Na skutek tego nasz organizm znacznie szybciej spala tkankę tłuszczową. Należy dodać, że zielona herbata wykazuje także działanie pobudzające. Z jej pomocą można walczyć z nadmierną sennością.

Kapsaicyna
To substancja, która bez wątpienia doskonale znana jest wszystkim miłośnikom ostrych przypraw. Obecna jest między innymi w ostrej papryce i to właśnie ona sprawia, że tak mocno piecze ona nasz język. Kapsaicyna sprawia, że przemiana materii zostaje mocno przyspieszona. Jej dodatek do spalaczy tłuszczu to również o wiele większy wydatek energetyczny organizmu.

Zielona kawa
To substancja, której rola w walce z nadmierną tkanką tłuszczową jest obecnie naprawdę ogromna. Dzięki niej podczas ćwiczeń fizycznych zużywamy zdecydowanie więcej energii, co oznacza większą ilość spalanych kalorii. Wszystko za sprawą substancji, jaką jest kwas chlorogenowy, który zawarty jest w zielonej kawie. Zielona kawa coraz częściej dodawana jest do spalaczy tłuszczu.

Dodaj komentarz